Novinky

Září - měsíc vína

Všude voní burčák a my už se těšíme na všechny akce s ním spojené. Mrkněte na náš program, třeba hrajeme na akci, na kterou se chystáte. Těšíme se na vás!

Nabitý květen

Nekonal se tradiční Vánoční koncert, přes zimu jste nás na akcích příliš nepotkávali, ale mělo to jeden podstatný důvod. Pilně jsme cvičili, makali, scházeli se na společných i individuálních zkouškách, abychom se do toho zase mohli opřít naplno. Celý květen máme plné smyčce práce! 

Znojemské vinobraní

Jako každý rok, i letos zahrajeme na vinobraní ve Znojmě v mázhausu U Mikuláše z Hnanic. V pátek 15.9. začínáme v 17 hod. V sobotu 16.9. si nás můžete přijít poslechnout, zazpívat si a zatančit od 15 hod.

Itálie

6.8. - 13.8.2017 Odjíždíme reprezentovat naši krásnou zemi, kraj a folklor po boku FS Salajka! 

V dambořické hospodě

FS Salajka Dambořice slaví 15. výročí od svého založení a my budeme u toho! Více info na Facebooku. 

Kdy a kde hrajeme v roce 2017?

Děkujeme vám za vaši přízeň a podporu. Věříme, že si najdete cestu na naše akce i v roce 2017. Rozpis našich akcí v tomto roce najdete v rubrice Program -> 2017. 

Vánoce s Friškou

I letos se na vás budeme těšit na vánočním koncertě v Kyjově. Datum je již tradiční - 25.12. 2016. A kde? Jako vždy, v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Začínáme v 17:00.

Festival v Dambořících vyhrála Salajka!

Soutěžní festival v Dambořicích, který se konal první červencový víkend, ovládl domácí folklorní soubor Salajka, který doprovázíme. Salajka získala absolutní vítězství a cenu diváků. Spolupráce se Salajkou nás těší a baví, takže doufáme v další úspěchy nejen na domácí scéně!  Více o festivalu...

Strážnické!

Letos nás nehledejte v sobotu ve skanzenu, ale již v pátek od 16 do 19 hod. u stanu televize NOE (u Bludníku). Přijďte si zazpívat a zatancovat, rádi vám zahrajeme!